Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
AZEnergia

azenergia

AZEnergia jest firmą świadczącą usługi wspierające rozwój alternatywnych i odnawialnych źródeł energii na terenie Polski.Naszym celem jest współtworzenie silnej energetycznie Polski oraz działanie na rzecz utrudnienia emisji gazów cieplarnianych do atmos.

AZEnergia jest firmą świadczącą usługi wspierające rozwój alternatywnych i odnawialnych źródeł energii na terenie Polski. Naszym celem jest współtworzenie silnej energetycznie Polski oraz działanie na rzecz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Firmę budują ludzie, których celem jest propagowanie inteligentnych i energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Mamy świadomość, że energetykę prosumencką i przemysłową czeka rewolucja, w której chcemy brać udział. Dążymy żeby dać ludziom możliwość skorzystania z nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają nie tylko oszczędzić gotówkę ale również przyjaźnie wpływać na otaczające nas środowisko. Wśród osób pracujących w AZEnergia są absolwenci Politechniki Warszawskiej Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska i Wydziału Elektryki oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Inżynierowie i projektanci zapewniają profesjonalną obsługę od strony technicznej. Montaż oraz serwis wykonywany jest przez własne ekipy montażowo-serwisowe. Firma dysponuje niezbędnym sprzętem do wykonywania prac montażowych.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi profesjonalnie, w pełni odpowiadając za wykonaną przez nas pracę. Decydując się na współpracę z naszą firmą macie Państwo gwarancję fachowej obsługi przedsięwzięć.

Obszar naszej działalności:

- klienci indywidualni
- przedsiębiorstwa prywatne
- przedsiębiorstwa państwowe
- jednostki samorządowe
- wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe


AZEnergia zajmuje się realizacją inwestycji polegających na poprawie efektywności energetycznej poprzez głęboką termomodernizację, systemy zarządzania energią, budowę i przebudowę instalacji OZE m. in.:

- Budowa instalacji pomp ciepła
- Modernizacja istniejących kotłowni
- Montaż małych turbin wiatrowych
- Montaż kolektorów słonecznych
- Technologie odzysku ciepła
- Modernizacja oświetlenia
- Termomodernizacja
- Systemy zarządzania energią
- Audyt energetyczny

Adres siedzibyŁuków
Ks. Jerzego Popiełuszki 48
21-400
Telefony komórkowe+48 790770070

Serwisy internetoweazenergia.pl/
Poczta e-mailazenergia@onet.pl

Obsługiwany rejonŁuków
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl