Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Domki letniskowe na Kaszubach na wynajem dla 12 osób, położone 90 metrów od jeziora Rzuno, z malowniczą i bardzo czystą, piaszczystą plażą.

Zachęcamy do wynajmu naszego komfortowo urządzonego domku letniskowego. Obiekt zlokalizowany nad jeziorem Rzuno w znanej turystycznej miejscowości - Dziemianach. „Abel” leży w odległości 90 metrów od jeziora, z czystą piaszczystą plażą.

Domek na Kaszubach nad jeziorem wprost doskonale nadaje się na pobyt grupy od 8 do 12 osób. Na parter obiektu składają się – w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia. Dodatkowo, na tej kondygnacji jest również funkcjonalna toaleta.

Pierwsze piętro – dla naszych gości spory salon, wraz z kominkiem i TV. Jest tutaj też aneks kuchenny i prysznic i idealna dla najmłodszych bawialnia. 4 zaaranżowane sypialnie, mają swoje miejsce na poddaszu.

W sezonie letnim, wynajem domu kosztuje 300 złotych za dobę. Pobyt najkrócej na 5 dni. W tej cenie, w domku komfortowo zmieści się osiem osób. Dostawka - rozłożenie kanapy i wykorzystanie piętrowego łóżka, zwiększy dostępność miejsc dla wczasowiczów o kolejne 4. Maksymalnie, w domku może nocować 12 osób.

Adres siedzibyDziemiany
ul. Nowiny 15
83-425 Dziemiany

Serwisy internetowewww.kaszuby-domek.pl
www.domki.kaszuby.pl

Obsługiwany rejonDziemiany, Wdzydze, Kościerzyna, Kaszuby
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl