Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
audiosound

audiosound

Realizujemy nagłośnienia koncertów i imprez.
Mamy za sobą realizacje koncertów takich gwiazd jak KAYAH , STACHURSKY , NATALIA KUKULSKA , LADY PANK , PERFECT , LESZCZE , MYSLOWITZ ,ANDRZEJ PIASECZNY.

Realizujemy nagłośnienia koncertów i imprez. Zdobywając doświadczenie przez kolejne lata doszliśmy do przekonania, że dobre nagłośnienie imprezy jest najtrudniejszym do wykonania, ale najbardziej pożądanym i wartościowym elementem każdego koncertu. Zajmujemy się tym, bo ceni się nasze umiejętności i zaangażowanie. Nie bez znaczenia jest też sprzęt jakim dysponujemy. Jego jakość jest dla publiczności i artysty bardzo ważna. Nagłośnienie imprez i koncertów jest dla nas pasją i hobby.

Nasza firma realizowała takie imprezy jak WINOBRANIE , DNI MORZA , PIROMAGIC MUSIC WAVE , MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FOLKLORU W ZIELONEJ GÓRZE, TENNIS PLUS MUSIC FESTIWAL W SZCZECINIE. Na swoim koncie mamy realizację wielu Festiwali Muzycznych, koncertów plenerowych , Dni Miast a także wielkich widowisk plenerowych .
Mamy za sobą realizacje koncertów takich gwiazd jak KAYAH , STACHURSKY , NATALIA KUKULSKA , LADY PANK , PERFECT , LESZCZE , MYSLOWITZ ,ANDRZEJ PIASECZNY.

Szczycimy się umiejętnością realizacji każdego rodzaju muzyki. Nagłaśnialiśmy koncerty muzyki symfonicznej w plenerze, muzyki jazzowej oraz rockowej czy też festiwale folkloru. Jesteśmy ekipą bardzo elastyczną a nasi realizatorzy posiadając wykształcenie muzyczne potrafią odzwierciedlać w realizacji każdy rodzaj wykonań.

Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie organizacji całości techniki scenicznej. Zajmujemy się realizacją oświetlenia estradowego dostosowując wielkość i jakość urządzeń wg zapotrzebowania naszych zleceniodawców. Na Państwa życzenie wynajmujemy sceny dostosowując ich wielkość do rodzaju działań scenicznych i potrzeb imprezy.

Adres siedzibyGorzów Wlkp,
Narutowicza 8/10
66-400 Gorzów Wlkp.
Telefony stacjonarne601 735 010 , 605 735 070 , 95 7213 701
Telefony komórkowe0601 735 010
0605 735 070

Serwisy internetowewww.audiosound.pl
Poczta e-mailinfo@audiosound.pl

Obsługiwany rejonSzczecin , Poznań , Warszawa , Zielona Góra
OddziałySzczecin , Wrocław , Zielona Góra ,Poznań

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl