Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Baśniowa Kapela

piosenki, przedstawienia, teatrzyk dla dzieci

Zespół muzyczny & Tatrzyk Baśniowa Kapela oferuje przedstawienia edukacyjne dla dzieci oraz piosenki.

Muzyka ma niebagatelne znaczenie w świecie dziecka. Maluchy odbierają znacznie bardziej emocjonalnie, przez co stymuluje ona ich rozwój psychofizyczny. Dobrze jest, kiedy towarzyszą one dzieciom w czasie wykonywania normalnych codziennych czynności, czyli są puszczane przy zabawie klockami, w czasie posiłków, w kąpieli, czy kiedy dziecko przygotowuje się do pójścia spać.
http://www.basniowa-kapela.pl/
Znakomitym pomysłem jest wykorzystywanie piosenek w roli podkładu do zabaw. Mogą to być kompozycje energetyczne, bardzo rytmiczne, przy których dzieci porządnie się zmęczą, jak również kompozycje bardzo spokojne, relaksujące, przygotowujące wieczorem do snu.
http://avocat24.pl/
Muzykę można wykorzystywać do zabawy jako jej podstawowe źródło. Wymaga to oczywiście wybrania odpowiedniego repertuaru i postawienia na piosenki wyprodukowane w odpowiedniej jakości. Takie muzyczne zabawki edukacyjne mogą zachęcić dzieci do podejmowania opowieści zasłyszanej w piosence i do pociągnięcia je dalej. Dobra muzyka może być też podkładem pod własne piosenki. Takie zabawy sprawdzają się w dużych grupach dzieci, na przykład w przedszkolu (w całej grupie lub w grupach zmniejszonych), w czasie przyjęć lub po prostu w domu w zabawie z własną pociechą.
Zabawa z muzyką to stymulowanie kreatywności dziecka, a także pomoc w nauce prawidłowego przeżywania emocji, które są w nich zawarte. Dzieci w mig podchwytują treść piosenek, rysują obrazki na ich podstawie i nawet można się potem na ich podstawie bawić w kalambury. Zwłaszcza w warunkach profesjonalnej pracy z dziećmi nie można sobie pozwolić na to, by pomijać muzykę i śpiew.

Adres siedzibyKraków
Jerzmanowice 176B
32-048
Telefony komórkowe796 021 323

Serwisy internetowewww.basniowa-kapela.pl/
Poczta e-mailwydawnictwo@biala-lodka.pl

Obsługiwany rejonKraków
OddziałyKraków

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl