Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Uśmiech Malucha Żłobek Prywatny

uśmiech malucha żłobek prywatny

Przedszkole Pomarańczowe i żłobek Uśmiech Malucha w Łodzi powstały przede wszystkim z myślą o tych rodzicach, którzy szukają specjalnego miejsca dla swojego dziecka.

Placówka wychodzi naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających rodziców, którym zależy na wielokierunkowej nauce dzieci oraz zapewnieniu im wyjątkowej zabawy pod okiem fachowych opiekunów.

Są to placówki prywatne, które są nowocześnie zaopatrzone specjalnie z myślą o dzieciach. To sprawia, że gwarantują one doskonałe warunki do rozwoju dzieci. Czuwają nad nimi doświadczeni opiekunowie i pedagodzy, którzy tworzą aurę akceptacji i ciepła, zapewniają bezpieczeństwo. Oddział oferuje też zdrowe posiłki. Dzieci w przedszkolu grupowane są w zespołach według zbliżonego wieku, optymalnie 15 dzieci w grupie. Przedszkole też zachęca na specjalne zajęcia adaptacyjne, których zamysłem jest poparcie w zaakceptowaniu nowego środowiska.

Uśmiech Malucha Żłobek oraz Przedszkole Pomarańczowe – zachęcamy Państwa do wstąpienia na stronę, na której można zaznajomić się z kompletnym profilem usług i galerią. Pracownicy są także przez cały czas gotowi do pomocy i cierpliwie odpowiedzą na zadane pytania.

Adres siedzibyŁódź
Włościańska 13
91-481
Telefony komórkowe535 303 053

Serwisy internetowewww.zlobek-usmiechmalucha.pl/
Poczta e-mailzlobekusmiechmalucha@onet.pl

Obsługiwany rejonŁódź
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl