Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Turbo-Trans - Przeprowadzki Warszawa Tanio i Solidnie

usługi transportowe warszawa - przeprowadzki mieszkań, firm, biur | firma trubo trans

Turbo-Trans realizuje kompleksowe przeprowadzki mieszkań, biur, firm na terenie Warszawy, całej Polski a nawet za granicą.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów, usługi transportowe realizowane są tutaj na najwyższym poziomie precyzji. Najważniejszy jest Klient i jego oczekiwania, dlatego termin i czas realizacji przeprowadzek w Warszawie, całej Polsce a nawet za granicą, dostosowywany zostaje do zleceniodawcy. Przeprowadzki realizowane zostają kompleksowo i rzetelnie. Zlecenie odbywa się według jasno ustalonego planu a każdy szczegół ustalany jest z Klientem, dzięki czemu masz pewność, że całość prac przebiegnie zgodnie z Twoimi wytycznymi.

W Warszawie usługi realizowane są na terenie dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.


Przeprowadzki biur i firm

Podczas usług transportowych realizowanych dla Twojej działalności najważniejsze jest uporządkowanie rzeczy w ten sposób aby tuż po przewozie, stanowiska pracowników były w pełni gotowe do pracy. Turbo-Trans pakuje i montuje całość wyposażenia firmy w miejscu gdzie zostaje przeniesiona. Pełen profesjonalizm gwarantuje dokładne wykonanie prac i najwyższą jakość wykonywanych zleceń. Tutaj nie ma miejsc na pomyłki. Specjaliści dokładnie wiedzą jak ogromne znaczenia dla funkcjonowania działalności ma każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Szczególna uwaga poświęcana jest przewożonej dokumentacji, każda teczka dociera na miejsce w nienaruszonym stanie.

Transport mebli

Oprócz odebrania miejsca z punktu gdzie się znajduje i przewiezienia go do miejsca docelowego, specjaliści zapewniają również montaż i demontaż mebli. Firma zapewnia darmowe materiały pakowe, dzięki czemu masz pewność, że podczas jazdy, żaden z przedmiotów nie ulegnie zniszczeniu i nawet najdrobniejszym zarysowaniom.


Transport pianin

Przewóz instrumentu wymaga szczególnej uwagi. Pianina składają się z drobnych elementów, bez których nie będą mogły działać sprawnie. Już samo przeniesienie instrumentu może stanowić duże wyzwanie jeżeli nie posiada się potrzebnych zabezpieczeń. Turbo-Trans realizują tą usługę kompleksowo i solidnie. Transport Pianin na terenie Warszawy i nie tylko wykonywany jest terminowo i bez żadnych opóźnień. Specjaliści dostosują cennik indywidualnie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej firmy.

Turbo-Trans zaprasza do kontaktu i rezerwacji terminu usług transportowych.

Adres siedzibyWarszawa
ul. bajeczna 1 lok. 6
03-681
Telefony komórkowe+48 790 899 884
+48 731 241 890

Serwisy internetowehttps://turbo-przeprowadzki.pl/ - Strona główna

https://turbo-przeprowadzki.pl/transport-mebli/ - Transport mebli

https://turbo-przeprowadzki.pl/transport-pianin/ - Przewóz pianin

https://turbo-przeprowadzki.pl/cennik/ - Cennik usług
Poczta e-mailinfo@turbo-przeprowadzki.pl

Obsługiwany rejonCała Polska
OddziałyWarszawa

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl